تماس با ما ما آماده و منتظر سوالات شما هستیم.

درباره ما

اسپاد سیستم با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است. در سال‌های اخیر، اسپاد سیستم توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم. فعالیت‌های اصلی اسپاد سیستم ارائه راه کارهای هوشمند برای صنعت حمل ونقل ارائه راه کار های اتوماسیونی برای موسسات آموزش عالی ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری کسب وکار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب وکارهای کوچک ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات می باشد.

قوانین و مقررات

  • این وب‌سایت فقط مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی محصولات اسپاد سیستم را برعهده دارد
  • در صورت اشتباه در پرداخت هزینه امکان تغییر٬ تعویض و یا استرداد وجه با هماهنگی های لازم وجود دارد.
  • با استفاده از سایت اجازه استفاده از شماره و ایمیل را به سایت برای ارسال پیامهای مرتبط با معرفی محصولات دیگر را میدهید.
  • استفاده و خرید از این وب‌سایت به معنی پذیرش تمامی قوانین آن است.
  • مطالب و اطلاعات توضیح داده شده در قسمت سوالات رایج٬‌ خود از قوانین و شرایط استفاده سایت محسوب می‌شوند.
  • این قوانین با اطلاع ، یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان ممکن است تغییر نماید. مسئولیت مطالعه و اطلاع از آن‌ها برعهده کاربر می‌باشد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان خوارزمي، مجتمع ملاصدرا، واحد ٤
ایمیل: info@spadsystem.com
تلفن: 02188217150
فکس: 02188217150

ارسال نظر

مقابله با روبات اسپم

لطفا کارکترهایی که در عکس زیر مشاهده میکنید را وارد کنید . این مورد برای جلوگیری از ارسال های خودکار میباشد.